Razglasitev nagrajencev in podelitev nagrad je potekala 28. 5. 2015 v Kranjski Gori v sklopu nacionalne konference eTwinning in mednarodne koference SIRikt 2015.

Nacionalna nagrada je priznanje naši šoli, učiteljem in učencem za kakovostno opravljeno delo na področju mednarodnega sodelovanja na daljavo, ki se izvaja v okviru projekta eTwinning.

DSC04877

Zlati kabel se podeljuje projektom, ki dosegajo pomembne rezultate na področju pedagoških inovacij, sodelovanja med šolami in za kreativno rabo IKT-orodij.

Naš eTwinning projekt z naslovom 2. sv. vojna – naša skupna zgodovina je predhodno dobil Znak kakovosti, saj je to pogoj za nominacijo v ožjem izboru za nagrado Zlati kabel.

DSC04863

Mojka Mehora Lavrič, ki je koordinatorica projekta, je v Kranjski Gori prejela to pomembno priznanje.

DSC04867

eTwinning_logo